Всі новини

lifecell підтримує українських захисників зв’язком 29 червня 2023

Мобільний оператор lifecell продовжує нараховувати військовослужбовцям пакети послуг з великою кількістю інтернету, хвилинами для дзвінків на будь-які номери в Україні та SMS.


lifecell цінує внесок військовослужбовців ЗСУ та інших захисників України, які боронять країну під час війни, та підтримує їх послугами зв’язку від початку повномасштабного вторгнення. Черговий раз оператор без додаткової плати нараховує українським захисникам пакети послуг, які допомагають при виконанні службових завдань та дають змогу залишатися на зв’язку з побратимами і рідними.


Кожен пакет послуг для військовослужбовця – абонента lifecell містить безлімітний інтернет, 3 000 хвилин для дзвінків на будь-які номери в Україні + безліміт у мережі lifecell, а також 50 SMS. Нараховані послуги можна використати до 30 вересня 2023 року включно.


Щоб отримати спеціальне нарахування абонент має звернутися в магазин lifecell або зателефонувати до служби підтримки оператора 5433 (безкоштовно з lifecell).


Уся команда lifecell безмежно вдячна нашим захисникам. Від початку повномасштабного вторгнення оператор нарахував вже понад 670 тис. спеціальних пакетів послуг для зв’язку. Протягом 2022 року lifecell передав для ЗСУ обладнання на понад 38 млн грн. А в 2023 році на допомогу ЗСУ вже виділено понад 742 тис. грн – на ці кошти було передано обладнання для забезпечення підрозділів армії зв’язком.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити