Всі новини

lifecell нараховує військовим та медикам безкоштовні пакети послуг 1 березня 2022

Мобільний оператор lifecell нараховує військовим, правоохоронцям, медикам і працівникам критичної інфраструктури мобільний інтернет, хвилини для дзвінків на будь-які номери в Україні та SMS.


Мобільний оператор цінує внесок наших військових, а також правоохоронців, медиків та робітників критичної інфраструктури, що працюють під час війни на території України. Тому lifecell нараховує 10 тис. ГБ мобільного інтернету, 10 тис. хвилин на дзвінки на будь-які номери в Україні та 10 тис. SMS кожному з них. Ці послуги можуть бути використані до 31 травня 2022 року. Наразі близько 60 тис. медиків та військових вже отримали ці пакети послуг.


Також lifecell продовжує допомагати абонентам залишатися на зв’язку під час війни з Росією. Мобільний оператор нараховує своїм абонентам, які виїхали до Польщі, Молдови, Румунії, Угорщини і Словаччини, 1 ГБ мобільного інтернету й 10 хвилин на дзвінки на будь-які номери в Україні чи країни перебування.


З вечора 24 лютого lifecell припинив обслуговувати абонентів всіх мобільних операторів Росії та Білорусі. Вони не можуть дзвонити й приймати дзвінки, відправляти SMS і користуватися інтернетом.


Раніше lifecell нарахував всім своїм користувачам в Україні 30 хвилин та 5 ГБ мобільного інтернету. Цей пакет послуг можна використати протягом 30 днів. Після того, як абонент використав всі хвилини, включно з додатковим пакетом, йому нараховується ще 60 хвилин на добу для дзвінків на будь-які номери по всій Україні.


lifecell продовжує цілодобово робити все можливе для стабільного функціонування мережі, адже послуги, які надає оператор, можуть врятувати життя та допомогти багатьом людям у критичних ситуаціях.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити