Всі новини

lifecell подарував понад півмільйона бонусних мобільних послуг користувачам додатку «My lifecell» 3 серпня 2017

Мобільний додаток «My lifecell» уже давно є однозначним must have для абонентів оператора, успішно замінюючи багатьом користувачам смартфонів спілкування з оператором колл-центру, web-сайт компанії або альтернативні сервіси онлайн-поповнення.


З березня цього року для користувачів цього додатку передбачено приємний сюрприз – регулярні подарунки в розділі «Shake & Win»! Для участі достатньо зайти в розділ та потрясти свій смартфон, щоб дізнатися, який з подарунків: гігабайти, хвилини для розмов або SMS, будуть миттєво нараховані на баланс мобільного номера учасника.


Від дня запуску «Shake & Win» користувачам додатку, що взяли участь в акції, було нараховано більше півмільйона бонусних мобільних послуг від lifecell – 300 тисяч Гбайт мобільного інтернету, які абоненти могли витрачати на спілкування у соціальних мережах, перегляд онлайн відео на Youtube, навігацію та мапи; 90 тисяч хвилин на дзвінки абонентам інших мереж; 150 тисяч SMS, якими абоненти могли обмінюватися зі своїми друзями і близькими по всій Україні. Сьогодні розділ продовжує працювати і радувати своїх користувачів новими неочікуваними бонусами.


Як лідер у проникненні смартфонів, оператор lifecell не лише вдосконалює сервіси для власників «розумних» пристроїв, але й запускає нові, якими можна користуватися без тарифікації дата-трафіку у мережі lifecell – це месенджер BiP та сховище lifebox.


Нагадаємо, що в червні цього року оператор lifecell запустив оновлений мобільний додаток «My lifecell» для Android платформи, а місяць потому, в липні, поспіло оновлення для власників смартфонів на базі операційної системи iOS. У новій версії додатку оператор спростив навігацію та оновив дизайн, зробивши інтерфейс лаконічнішим, виніс основні функції та головний екран, покращив стабільність роботи програми.


Для завантаження додатку «My lifecell» необхідно ввести в Google Play Market або App Store назву додатку «My lifecell» і встановити нову версію.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ