Всі новини

Усі меломани можуть насолодитись музикою у додатку fizy разом з lifecell 26 червня 2017

сайт: https://fizy.com/region/ua.html?language=uk.

lifecell оголошує про надання безкоштовного доступу до музичного додатку fizy, який об’єднує меломанів навколо відомих світових хітів та улюблених співаків. Відтепер музичний сервіс доступний в Україні та надає можливість насолоджуватись онлайн музикою популярних українських радіостанцій у високошвидкісній мережі 3G+.


Додаток fizy – це музична платформа для усіх прихильників потокової музики, які не уявляють свого життя без якісних треків. Сервіс пропонує широкий вибір музичних творів від потокових аудіо до улюблених альбомів відомих у світі виконавців і є дуже популярним у себе на батьківщині – в Туреччині. Кількість завантажень додатку турецькими меломанами складає більш, ніж 10 мільйонів, і понад 6 мільйонів пісень щоденно прослуховують користувачі платформи. Відсьогодні сервіс є доступним і в Україні, забезпечуючи доступ до 23 найбільш популярних радіостанцій країни, серед яких Джем FM, Авто Радіо, Radio Rocks, Ретро FM, Наше Радіо, Kiss FM та інші. Найближчим часом fizy запропонує користувачам можливість прослухати пісні зарубіжних та вітчизняних виконавців в одному додатку.


Музичний додаток fizy можна використовувати для занять спортом, на прогулянці, у транспорті та в офісі. Сервіс має зрозумілий інтерфейс та зручну систему управління радіостанціями з можливістю швидкого вибору і переходу на потрібну станцію. Усі абоненти lifecell можуть користуватись додатком без плати за мобільний трафік. Сервіс fizy доступний для завантаження в AppStore та Google Play для власників мобільних гаджетів системи iOS та Android останніх версій.


Для більш детальної інформації та прямих посилань для завантаження fizy завітайте на спеціальний 

сайт: https://fizy.com/region/ua.html?language=uk.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників