Всі новини

life:) підготував мережу до літнього сезону в Криму 20 травня 2013

Готуючи мережу до нового туристичного сезону 2013, оператор мобільного зв’язку life:) встановив додаткове обладнання та модернізував наявне, збільшивши пропускну здатність мережі.

Кримський півострів – це унікальне місце, яке поєднує цікавий відпочинок та оздоровлення. Щороку він приваблює все більше туристів як з України, так і з країн ближнього зарубіжжя. У новому літньому сезоні туристична активність обіцяє побити усі рекорди. Тільки під час травневих свят Крим відвідало на 20% більше відпочивальників, ніж за аналогічний період 2012 року.

У рамках підготовки до літнього сезону оператор life:) провів сезонну модернізацію мережі на території Кримського півострова, встановив додаткові базові станції, приймачі та посилювачі прийому сигналу.

Також life:) посилив якість зв’язку на трасі Сімферополь – Миколаївка та встановив додаткові базові станції в популярних серед туристів населених пунктах: Андріївка (Севастополь), Медведеве (Чорноморський р-н), Коктебель (Феодосія), Піщане (Бахчисарайський р-н), Залізний Порт (Херсонська обл.) тощо.

Загалом оператор збільшив пропускну здатність мережі на 20% завдяки встановленню 300 додаткових приймачів, що підвищило швидкість передачі даних на Кримському півострові до 160 Кбайт/c.Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити